• +420 315 688 651

MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ

bezpečnostní dveře, inteligentní zámky, trezory.

Používáme techniku od renomované společnosti MEDECO, která patří ke světové špičce bezpečnostního průmyslu, a od prověřené české společnosti NAPAKO.

Mechanické zabezpečení vybíráme na míru požadavkům klienta,
aby maximálně plnilo svůj účel!
Bezpečnostní zámky a klíče MEDECO – nejspolehlivější světová technologie
O společnosti
MEDECO je již přes třicet let průkopníkem nejnovějších zabezpečovacích technologií a držitelem unikátních patentů. V oblasti střežení a ochrany životů a majetku v uzavřených prostorách platí výrobky MEDECO celosvětově za nejbezpečnější a nejspolehlivější. Zámky MEDECO chrání americká vládní a vojenská zařízení po celém světě. Pro svou unikátní bezpečnost se uplatňují u ostře střežených institucí, jako jsou banky, školy, nemocnice, univerzity, ale používají se i v soukromé sféře pro zabezpečování kanceláří, domů, bytů, sportovišť a podobně.
Tradice od roku 1968, výroba USA.
Společnost MEDECO obdržela certifikace pro vysokou bezpečnost pro následující země: celá EU, Švédsko, Izrael, Austrálie, Velká Británie, USA, Japonsko.

Zamykací systém MEDECO 3
 • Obsahuje tři uzamykací prvky uvnitř cylindrického válce a také na MEDECO klíči. Tímto opatřením je cylindrická vložka odolná proti vyhmatání a bumpingu a je vyloučena i neautorizovaná duplikace MEDECO klíče. Ocelové cylindrické vložky umístěné na strategických místech jsou odolné proti vrtání a dalšímu fyzickému napadení.
 • Trojitý zamykací systém dává možnost většího počtu kombinací a flexibilitu pro vytvoření hlavního Master klíče.
 • Cylindrické vložky jsou navrženy tak, aby byly snadno vyměnitelné místo jiných zámků vyrobených světovými výrobci.
 • Díky využitým patentovým opatřením získaly MEDECO zámky UL437 certifikaci pro nedotknutelnost a vysokou bezpečnost. UL437 a ANSI/BHMA 156,30 jsou vysoké bezpečnostní certifikace a byly zkoušeny světovými nezávislými zkušebními agenturami.
 • Zámky jsou testovány tak, aby splňovaly nebo překračovaly celosvětové mezinárodní standardy.

Ochrana MEDECO klíčů před duplikací a jiným zneužitím
Většina obyčejných klíčů může být běžně reprodukována v maloobchodních prodejnách bez nutnosti identifikace. Neoprávněnému duplikování klíčů MEDECO zabraňuje unikátní kontrolní funkce. MEDECO poskytuje majitelům svých zamykacích systémů klíčovou pravomoc hlídat vznik duplikátů a zabránit tak neautorizované výrobě dalších kopií.

Před neoprávněnou výrobou a distribucí chrání klíče MEDECO unikátní konstrukce a patentovaný profil s vysokými bezpečnostními prvky.
 • Systémy MEDECO jsou dostupné pouze prostřednictvím profesionálních a továrnou autorizovaných distributorů a servisních středisek. Službu řezání klíčů je možné využít jen u distributorů, kteří mají přímé smluvní ujednání s MEDECO. Tím je klientům zajištěno dodržování přísných bezpečnostních prvků k výrobě a kontrole klíčů.
 • MEDECO klíče vyžadují přesné úhlové řezy, které nemohou být reprodukovány na běžných klíčových strojích. Prázdný a nevyřezaný profil klíče je k dispozici pouze od autorizovaného MEDECO dodavatele.
 • Profily klíče MEDECO jsou dodány se speciálním řezem vyrobeným v továrně. Tento zářez na prázdném profilu je součástí funkce M3 ochranného systému a je aplikován pouze v továrně MEDECO Salem, Virginia, USA.

Bezpečnostní dveře a kování NAPAKO

Bezpečnostní dveře NAPAKO jsou určeny k zabezpečení bytů, rodinných domů, kanceláří, atd. Splňují evropskou normu ENV 1627 na průlom a jsou vyráběny ve 2., 3. a 4. bezpečnostní třídě.

Vyrábíme i protipožární bezpečnostní dveře s odolností 30 minut!
Všechny bezpečnostní dveře jsou zkoušeny a certifikovány a splňují požadavky §13 odst. 2, zákona 22/97 sb. o technických požadavcích na výrobky a §11 nař. vlády 81/99 sb., kterým se stanoví technické požadavky na stavební výrobky.

Vlastnosti dveří NAPAKO
 • Bezpečnostní dveře NAPAKO mají svou výjimečně tuhou konstrukci díky celoobvodovému rámu z praporkového jeklu. Vnitřní prostor dveří navíc zpevňují podélné a svislé výztuhy oboustranně uzavřené ocelovým plechem 1,3 mm.
 • Dveře mají uvnitř trezorový mechanismus se čtyřmi až deseti aktivními rozvorovými čepy o průměru 12 mm, které se zasouvají do zárubní a tím zajišťují celý dveřní otvor.
 • Povrchovou úpravu dveří přizpůsobíme přání zákazníka, vzhledově se neliší od klasických dveří.

Trezorové dveře

Jsou vhodné pro zabezpečení zbrojních skladů, archivů, pokladen, trezorových místností, domácích úschovných místností a všech důležitých vstupů.

Agentura Securitor vám dodává pouze bezpečnostní trezorové dveře, které vyhovují
trezorové třídě I a II dle ČSN EN 1143-1 a byly jim uděleny patřičné certifikáty.
Dveře jsou testovány ve státem akreditované zkušebně TREZOR TEST, s. r. o.

BEZPEČNOSTNÍ DOHLEDOVÉ CENTRUM A SHOWROOM

Mladoboleslavská 2265
276 01 Mělník, mapa

Telefon: +420 315 688 651
Mobil: +420 608 999 967
E-mail:

SECURITOR s.r.o.

IČ: 28967119, DIČ: CZ28967119

Plaská 622/3
150 00 Praha 5 — Malá Strana, mapa

Jsme garantem unikátního bezpečnostního projektu
Město v bezpečí!